Wniebowstąpienie Pańskie

Wniebowstąpienie Pańskie, 7 Niedziela Wielkanocna, 16 V 2021 r.

  1. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która jest odprawiana w czasie nabożeństwa majowego, codziennie o godz. 16:30. Za udział w nowennie można uzyskać odpust zupełny.
  2. W następną niedzielę (16 V) przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za dwa tygodnie kończy się czas spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.
  3. Nabożeństwo majowe do Matki Bożej odprawiane jest w tygodniu o godz. 16.30, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 9:00.
  4. Zachęcam do nabycia najnowsze (majowe) wydanie „Dróg Miłosierdzia” przy wyjściu z kościoła. Koszt 3 zł.
  5. W trwającym Roku Rodziny Amoris Lætitia Duszpasterstwo Rodzin zaprasza wszystkich wiernych na Archidiecezjalne Rekolekcje dla Rodzin, które odbędą się w dniach 21 – 23 maja br. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku.
  6. Spotkanie modlitewno-formacyjne zelatorek i zelatorów KŻR Archidiecezji Białostockiej odbędzie się sobotę (22 V). Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00 w Katedrze Białostockiej.
  7. W niedzielę (23 V) o godz. 19:30 podczas Mszy Świętej Akademickiej w Katedrze Białostockiej rozpocznie się duchowe przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 r. Zapraszam wszystkich młodych do udziału w tej modlitwie, która będzie się odbywać cyklicznie w każdy 23 dzień miesiąca.
  8. Bóg zapłać! – za wszelkie ofiary składane na remont naszej świątyni, zarówno na tacę jak i na konto parafialne.

Życzę Wszystkim wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia!