30 Niedziela zwykła

30 Niedziela zwykła, 24 X 2021 r.

 1. Dziś (24 X) rozpoczyna się TYDZIEŃ MISYJNY pod hasłem: „Spotkaliśmy Jezusa, więc głośmy!” Ofiary na tacę zbierane są na MISJE. Bóg zapłać!
 2. Dziś (24 X) I-sze spotkanie kandydatów do Bierzmowania po Mszy św. o godz. 11:00. Zapraszam również chłopców do zgłaszania się do służby ministranckiej.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  ● w czwartek (28 X) święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  Nabożeństwo Różańcowe w naszej świątyni odprawiane jest codziennie o godz. 7:00, a w niedziele o godz. 8:30. Zapraszam do modlitwy szczególnie dzieci i młodzież wraz z rodzicami.
 4. Tradycyjne modlitwy za zmarłych – WYPOMINKI – będą odprawione w naszym kościele w piątek, 5 XI 2021 r.: o godz. 10:00 – część różańca z WYPOMINKAMI, a następnie Msza św. za zmarłych poleconych BOGU w WYPOMINKACH. Kartki do wpisania imion i nazwisk zmarłych znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 5. W dniach 19 – 21 listopada organizowane są w Hodyszewie rekolekcje weekendowe dla małżeństw przeżywających trudności, prowadzone przez diecezjalny ośrodek Spotkań Małżeńskich. Szczegóły na stronie: spotkaniamalzenskie.pl.
 6. Początek listopada, to czas modlitwy za zmarłych, ale także naszej troski o mogiły bliskich. Zwracam się z prośbą do wszystkich Parafian o pomoc w posprzątaniu liści na „Starym Cmentarzu” przy kościele w najbliższy piątek (29 X) na godz. 9:00. Bóg zapłać!
 7. Bóg zapłać! – za wszelkie ofiary składane na remont naszej świątyni, zarówno na tacę jak i wpłacane na konto parafialne.
 8. Dziękuję mieszkańcom Cimani za organizację sprzątania kościoła i proszę kolejną grupę o tę pomoc w tym tygodniu. Bóg zapłać!

Życzę Wszystkim wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia!