Wniebowstąpienie Pańskie

Wniebowstąpienie Pańskie, 21 V 2023 r.

 1. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która jest odprawiana codziennie przed Mszą świętą. Za udział w nowennie można uzyskać odpust zupełny. Nabożeństwo Majowe odprawiane jest codziennie o godz. 16:30, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 9:00.
 2. W najbliższy czwartek (25 V) o godz. 17:00 odbędzie się w naszej parafii Bierzmowanie młodzieży, którego udzieli JE. Abp. Józef Guzdek, Metropolita Białostocki. Zachęcam wszystkich Parafian do licznego udziału w uroczystości. Spowiedź młodzieży i bliskch oraz próba we środę (24 V) na godz. 16:00.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  ● w środę (24 V) wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Jest to dzień modlitwy za Kościół w Chinach;
  ● w piątek (26 V) wspomnienie św. Filipa Neri, Kapłana. Jest to Dzień Matki – pamiętajmy w modlitwie o naszych matkach;
  ● w następną niedzielę (28 V) przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 4. Bóg zapłać za regularne wspieranie ofiarami prac renowacyjnych naszej świątyni zarówno na tacę jak i na konto parafialne! Proszę także o wsparcie ofiarami zakupu nowego nagłośnienia przenośnego do naszej parafii.
 5. Bóg zapłać mieszkańcom Mieleszkowiec Zalesiańskich za organizację sprzątania kościoła i o tę pomoc w tym tygodniu proszę kolejną grupę.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!