Niedziela Zmartwychwstania

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 31 III 2024 r.

  1. Dziś (9 IV) Msza św. jeszcze o godz. 10:00.
  2. Jutro (10 IV) II-gi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. w porządku niedzielnym. Taca na uczelnie katolickie: KUL i CP-K w Białymstoku.
  3. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego obchodzimy przez 8 dni (oktawa). Zapraszam na Msze św. oktawy Wielkanocnej. W najbliższy piątek (5 IV) z racji na oktawę nie ma postu.
  4. Za tydzień (7 IV) obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  5. Za tydzień (7 IV) w Białymstoku odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Szczegóły na plakacie.
  6. Składam serdeczne podziękowanie za piękne przeżycie Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Dziękuję za liczny udział i zaangażowanie wszystkim w przygotowaniu liturgii. Raz jeszcze dziękuję Sołtysom i Parafianom poszczególnych miejscowości za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, p. Organiście i liturgicznej służbie ołtarza. Dziękuję mieszkańcom Achrymowiec za dekorację kościoła. Bóg zapłać mieszkańcom Łowczyk za organizację sprzątania kościoła i nadal w tym tygodniu o tę pomoc proszę kolejną grupę.
  7. Bóg zapłać za regularne wspieranie ofiarami prac renowacyjnych naszej świątyni zarówno na tacę jak i na konto parafialne!

Życzę wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom radosnych i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego!