27 Niedziela zwykła

27 Niedziela zwykła, 4 X 2020 r.

1. Trwa miesiąc Różańcowy. Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwie: codziennie po Mszy św. porannej i w niedziele o godz. 10:30.

2. Dziś (4 X) przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszki na Świętopietrze (Pro Obolo) – przeniesiona z 29 czerwca.

3. W tym tygodniu:

• w poniedziałek (5 X) wsp. św. Faustyny Kowalskiej, Dz.;

• we wtorek (6 X) wsp. św. Brunona, Kapł.;

• w środę (7 X) wsp. NMP Różańcowej;

• w piątek (9 X) wsp. św. Dionizego, Bpa i Towarzyszy, MM.;

4. Za tydzień w niedzielę (11 X) przed kościołem będzie prowadzona zbiórka do puszki na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dzieci wraz z rodzicami zapraszam na Mszę św. o godz. 11:00 (kazanie do dzieci w wieku szkolnym).

5. Klub Inteligencji Katolickiej w Białymstoku zaprasza do uczestnictwa w Dniach Kultury Chrześcijańskiej. Program dostępny jest na stronie internetowej Archidiecezji Białostockiej (archibial.pl).

6. GUS przypomina, że w dniach od 1 IX do 30 XI 2020 roku na terenie Polski prowadzony jest Powszechny Spis Rolny. Spisu można dokonać samemu za pomocą Internetu na stronie spisrolny.gov.pl lub w urzędzie gminy.

7. W minionym tygodniu w zbiórce Caritas, na poszkodowanych mieszkańców wyspy Lesbos w Grecji zebrano: 235 zł. Bóg zapłać!

8. Bóg zapłać również, za wszelkie, nawet drobne ofiary, składane na renowację kościoła.

Życzę Wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.