V Niedziela Wielkiego Postu

V Niedziela Wielkiego Postu, 26 III 2023 r.

 1. Dziś (26 III) po Mszy św. o godz. 11:00 odbędzie się obowiązkowe spotkanie kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 25 maja br.
 2. W tym tygodniu:
  ● w piątek (31 III) Msza św. będzie odprawiona przed Drogą Krzyżową o godz. 16:00.
  ● I-sza sobota miesiąca. Po Mszy św. Różaniec KŻR z wystawieniem Najświętszego Sakramentu oraz wymianą tajemnic.
  ● za tydzień (2 IV) Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. W niedzielę pomiędzy Mszami św. ok. godz. 10:00 udamy się w Drodze Krzyżowej ulicami Zalesia. Uczcimy św. Jana Pawła II w 18. rocznicę jego śmierci, rozważając jego nauczanie. Zapraszam do licznego uczestnictwa szczególnie dzieci wraz z rodzicami.
 3. Zachęcam do zapisywania osób chorych do Spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej w domach. Wizyta planowana jest w Wielki Piątek (7 IV) od godz. 8.00.
 4. Bóg zapłać! – za wszelkie ofiary na remont kościoła zarówno na tacę jak i na konto parafialne. Bóg zapłać Sołtysom i parafianom poszczególnych miejscowości za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 5. Bóg zapłać mieszkańcom Mieleszkowiec Pawłowickich za organizację sprzątania kościoła i w tym tygodniu o tę pomoc proszę kolejną grupę.

Życzę Wszystkim owocnego przeżywania Wielkiego Postu!