Niedziela Zmartwychwstania

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 9 IV 2023 r.

  1. Dziś (9 IV) Msza św. jeszcze o godz. 10:00.
  2. Jutro (10 IV) II-gi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. w porządku niedzielnym. Taca na uczelnie katolickie: KUL i CP-K w Białymstoku.
  3. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego obchodzimy przez 8 dni (oktawa). Zapraszam na Msze św. oktawy Wielkanocnej. W najbliższy piątek (14 IV) z racji na oktawę nie ma postu. Obchodzone jest również narodowe Święto Chrztu Polski (966).
  4. Za tydzień (16 IV) obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  5. Za tydzień (16 IV) w Białymstoku odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, a w dniach 22-23 kwietnia Kongres Bł. Michała Sopoćki. Szczegóły na plakatach.
  6. Składam serdeczne podziękowanie za piękne przeżycie Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych. Dziękuję za liczny udział i zaangażowanie wszystkim w przygotowaniu liturgii. Dziękuję wszytkim Parafianom za ofiary na kwiaty. Dziękuję mieszkańcom Ogrodnik za dekorację kościoła. Bóg zapłać mieszkańcom Mieleszkowiec Pawłowickich za organizację sprzątania kościoła i w tym tygodniu o tę pomoc proszę kolejną grupę.
  7. Bóg zapłać za regularne wspieranie ofiarami prac renowacyjnych naszej świątyni zarówno na tacę jak i na konto parafialne! Przy wyjściu dostępny jest kwietniowy numer „Dróg Miłosierdzia”.

Życzę wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom radosnych i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego!