Niedziela Miłosierdzia Bożego

2 Niedziela Wielkanocna, Miłosierdzia Bożego, 16 IV 2023 r.

  1. Dziś (16 IV) obchodzimy święto Bożego Miłosierdzia. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Z okazji Święta Miłosierdzia Bożego, można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia. Koronkę odmówimy przed każdą Mszą Świętą. Przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary do puszki na Caritas Archidiecezji Białostockiej. Bóg zapłać!
  2. W dniach 22-23 kwietnia w Białymstoku odbędzie się Kongres Bł. Michała Sopoćki. W tych dniach parafia w Jurowcach zaprasza także do kina „Ton” na godz. 19:00 na spektakl patriotyczny „Polska nasza kochana Ojczyzna”. Wstęp wolny.
  3. Dziękuję raz jeszcze za przygotowanie w tym roku wystroju świątecznego kościoła i również proszę mieszkańców Ogrodnik na wtorek, na godz. 9:00 do zdemontowania dekoracji. Bóg zapłać!
  4. Bóg zapłać za regularne wspieranie ofiarami prac renowacyjnych naszej świątyni zarówno na tacę jak i na konto parafialne!
  5. Bóg zapłać mieszkańcom Mieleszkowiec Pawłowickich za organizację sprzątania kościoła w minionych tygodniach i o tę pomoc w tym tygodniu proszę pierwszą grupę mieszkańców Mieleszkowiec Zalesiańskich.

Niech Miłosierny Pan Jezus błogosławi wszystkim w nadchodzącym tygodniu!